RBM (Java) Fejlesztő

Állásajánlat az S4-IT-nél

Feladatok: • számlázási platform folyamatos fejlesztése • Specifikációk kidolgozása, programozás, tesztelés • Üzemeltetés támogatása

Feltételek

• Befejezett felsőfokú tanulmányok informatika területén • 6-8 év SW fejlesztői tapasztalat • JAVA nyelv ismerete • Adatbáziskezelésben való jártasság (Oracle, SQL) • Unix gyakorlati ismerete (Shell szkript) • Korábbi tapasztalat számlázási területen • Agilis módszertan alapú projektben szerzett tapasztalat (például a SCRUM-ban) • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban, valamint német B1 szintű nyelvtudás írásban • Csapatmunka, proaktivitás, kreativitás

Előnyt jelent

• Netcracker termékek ismerete (RBM) • SAP-ban szerzett tapasztalat • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk

• Rugalmas munkaidő • Előrelépési és fejlődési lehetőség • Céges laptop és mobiltelefon • Home office lehetőség • Német és angol nyelv napi szintű használata • Belvárosi iroda parkolóhellyel • Egyéni tréningek

Áttekintés

Munkavégzés helye: Home Office, Budapest
Munkavégzés nyelve: Német, Angol, Magyar
Tapasztalat: Senior
Munkaidő: Teljes munkaidő
Utazási arány: 20%
Állásazonosító: S4-H0172
decorative-line